Столичні зупинки громадського транспорту обладнають туалетами

22.07.2008, 16:56

До 2012 року буде модернізовано всі зупинки громадського транспорту. Більшість із них обладнають громадськими туалетами. Про це заявив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Денис Басс

До 2012 року буде модернізовано всі зупинки громадського транспорту. Більшість із них обладнають громадськими туалетами. Про це заявив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Денис Басс.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, Д. Басс, зазначив: "До 2012 року ми плануємо модернізувати зупинкові комплекси Києва. Зокрема, під час реконструкції у більшість таких комплексів буде вмонтовано громадські туалети. Наразі ми вже розробляємо загальні положення, де буде прописано всі найважливіші позиції щодо розміщення та роботи таких малих архітектурних форм: усі елементи МАФ, схему отримання дозволів тощо. Згідно із ухваленим порядком буде проведено інвестиційні конкурси, залучатимуться також кошти з міського бюджету".

Нагадаємо, раніше міська влада Дніпропетровська заявляла про те, що найближчим часом у місті буде розроблено схему та проект розташування і облаштування зупинкових комплексів громадського транспорту міста.

Досьє на Дениса Басса >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии