RU

Столичні ЖЕКи підпорядкують єдиному підприємству

24.09.2008, 15:03

Київська міськдержадміністрація (КМДА) збирається централізувати управління столичним ЖКГ. Для цього буде створене єдине підприємство, яке керуватиме київськими ЖЕКами. Про це під час брифінгу повідомив голова КМДА Леонід Черновецький.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л. Черновецький зазначив, що у Києві нараховується близько 10 900 житлових будинків, господарством яких управляють 129 ЖЕКів. До того ж до call-центру мерії за рік надійшло до 10 тис. звернень киян із скаргами на неякісну роботу ЖЕКів. Як правило, мешканці скаржаться на відсутність гарячої, холодної або взагалі води, освітлення в під'їздах, несправні ліфти, діряві дахи тощо.

"Головна проблема наших ЖЕКів у тому, що ці організації - не прихильники філософії київського мера, яка полягає в тому, що головною дійовою особою у Києві є проста людина", - пояснив столичний градоначальник.

Також він зазначив, що у КМДА немає змоги впливати на роботу ЖЕКів через райдержадміністрації, оскільки там на місцях сидять чиновники, що сповідують "таку ж совдепівську філософію". Тому КМДА планує взяти управління над столичними ЖЕКами у власні руки, створивши єдине підприємство, яке керуватими цими житлово-комунальними структурами.

"КМДА готова за 3 роки відремонтувати всі під'їзди, полагодити дахи, замінити застарілі ліфти, провести реконструкцію систем пожежогасіння, побудувати і відремонтувати водопровідні і каналізаційні системи. І на це у нас є гроші", - наголосив мер Києва.

Також Л. Черновецький зазначив, що надалі буде значно посилено роботу call-центру при КМДА, "щоб контролювати, які проблеми і труднощі виникають у киян".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини