RU

Столичні ліхтарі об'єднають в єдину систему

08.07.2008, 16:11

Для оптимального та ефективного управління вуличним освітленням у столиці за дорученням Київського міського голови Леоніда Черновецького комунальне підприємство "Київдержсвітло" планує введення нової системи управління і контролю над зовнішнім освітленням міста. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Денис Басс.

Як повідомляє прес-служба КМДА, ця система буде складатися з двох робочих диспетчерських стаціонарних місць і одного мобільного і буде керуватися з єдиного диспетчерського пульта, розташованого на правому березі.

Управління мережами освітлення, ілюмінації та декоративним освітленням буде виконуватися двома диспетчерами.

"У 2008 році ми плануємо забезпечити 200 шаф управління мережами зовнішнього освітлення новим сучасним обладнанням. Це обладнання дозволить вмикати і вимикати, а також якісніше контролювати освітлення вулиць міста, магістралей, парків і скверів, прибудинкових територій Києва. Ми зможемо окремо керувати святковою ілюмінацією, архітектурно-декоративним підсвічуванням культурних пам'яток", - відмітив Д. Басс. За його словами, у майбутньому така система дозволить контролювати окремі групи ліхтарів залежно від навантаження. Це зробить їх роботу більш ефективною та економною.

Нагадаємо, відповідно до адресної програми об'єктів капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення Києва, в столиці передбачається модернізувати об'єкти архітектурно-декоративного освітлення.

Крім того, на київських вулицях модернізуються мережі зовнішнього освітлення.

Загалом, річна програма капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення передбачає заміну мереж на 220 вулицях Києва.

Досьє на Дениса Басса >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини