RU

Стецьків вважає, що Черновецький влаштовує "свідому клоунаду"

11.02.2009, 16:42

Представник парламентської групи "Народна самооборона", заступник фракції НУНС Тарас Стецьків закликав Кабінет Міністрів України і Президента України Віктора Ющенка до сприяння у відстороненні Леоніда Черновецького з посади київського мера. При цьому він відзначив, що за неадекватною поведінкою Л.Черновецького ховається "свідома клоунада".

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Т.Стецьків, зокрема, відзначив: "За рішенням уряду або Указом Президента Леоніда Черновецького повинні усунути з посади. Тому що людина з такою лінією публічної поведінки просто не може очолювати столичну мерію!".

За його словами, "на перший погляд поведінка Л.Черновецького здається неадекватною і з політичної точки зору, і з особистого погляду людини. Але насправді, він влаштовує свідому клоунаду".

Т.Стецьків також відзначив, що мер Києва "загрався": "Черновецький вже настільки загрався у політику, що почав своєю поведінкою кепкувати над киянами, над центральною владою і навіть над українською державністю. Столичний мер усвідомлено демонструє безкарність".

За словами народного депутата, Президент зможе відсторонити Леоніда Черновецького від виконання ним обов'язків міського голови за наявності обґрунтованих причин. "Юридично і політично у Президента така можливість є", - наголосив він.

Нагадаємо, Президент України готовий відсторонити Л.Черновецького від посади глави Київської міської державної адміністрації у тому випадку, якщо мер продовжить тарифну політику, що порушує права громадян. Керівник Головної служби соціально-економічного розвитку Секретаріату Президента Роман Жуковський при цьому пояснив: якщо мер проігнорує укази Президента і продовжить нинішню тарифну політику, глава держави вживе всіх заходів - від звернення у Генпрокуратуру до усунення Л.Черновецького з посади.

Також нагадаємо, що директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко заявляв про те, що у В.Ющенка є всі основи для звільнення Л.Черновецького з посади. "Відповідно до ст. 118 Конституції України голови місцевих державних адміністрацій призначаються і звільняються з посад Президентом України. При цьому він (Л.Черновецький - ред.) автоматично втрачає посаду Київського міського голови, оскільки, як визначив Конституційний Суд, вони нерозривно пов'язані", - відзначав він.

Тарас Стецьків: біографія і добірка новин>>>
Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>
Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини