RU

Станцію київського метро можуть перейменувати на честь Одеси

13.09.2012, 12:20
Станцію київського метро можуть перейменувати на честь Одеси - Фото
836e10a26f89267f9afbcb8bfffe53ad.jpg
Ініціатива перейменувати нову станцію метро Іподром, яка буде введена в експлуатацію в жовтні 2012 року, належить Товариству української мови Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Проект рішення Київради "Про перейменування станції Київського метрополітену" буде розглянуто на засіданні комісії з питань культури та туризму 13 вересня, передає прес-служба міськради.

У березні комісія Київради з перейменування вулиць, встановлення пам'ятних знаків та меморіальних дощок підтримала цю ідею. Голова комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець пояснив, що такий крок буде логічним. "Є певна традиція: на виїзді зі столиці знаходиться станція метро, яка своєю назвою символізує певний напрям - Мінська, Чернігівська, Харківська. Тепер буде і Одеська. До того ж вона пов'язана з Одеською площею, розташованою поруч", - сказав він.

Серед інших проектів, заявлених на розгляд у четвер, - рішення про назви нових київських вулиць та ліквідації комунальних кінотеатрів ім. О.Довженка та Краків.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини