RU

Станція метро Іподром відкриється в Києві в жовтні

04.09.2012, 13:35
Станція метро Іподром відкриється в Києві в жовтні - Фото
Будівництво станції Іподром. Березень 2012 р.
Станція метро Іподром, як і прогнозувалося раніше, буде здана в експлуатацію в жовтні 2012 року. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов, відвідавши будівельний майданчик.

"Станційний комплекс готовий вже на 90% і, як стверджують будівельники, в жовтні ми зможемо здійснити пробний пуск потягу і відкрити станцію для пасажирів. Далі метробудівці будуть закінчувати роботи з будівництва кінцевої станції Куренівсько-Червоноармійської лінії - Теремки. А відразу після цього всю техніку транспортують для початку зведення 4-ї лінії метро - у напрямку Троєщини ", - заявив Попов.

Гендиректор ПАТ Київметробуд Володимир Петренко зазначив, що будувати метро від Либідської до Теремків було дуже складно: "На цій ділянці багато підземних водойм і річок, тому роботи були значно ускладнені, але ... ми вже закінчуємо будівництво".

За словами Попова, незважаючи на те, що майбутні Теремки вважаються кінцевою станцією, міська влада розглядає можливість побудови ще однієї станції в Голосіївському районі, де з'являється багато новобудов. Прогнозується, що за кілька років тут з'явиться 40-50 тис. кв.м. житла. Також, зазначив Попов, у планах на наступний рік - закінчення будівництва станції Львівська брама.

Нагадаємо, днями стало відомо, що введення в експлуатацію станції Теремки відкладається на півроку через відсутність фінансування. "Станція Іподром - питання вирішене: 450 мільйонів є, в жовтні станція запрацює. За станцію Теремки, на жаль, на сьогодні ще не вирішено питання фінансування", - визнав Петренко. Він додав, що для закінчення будівництва Теремків потрібно 600 млн.грн.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини