RU

Станції в київському метро будуть оголошувати політики

02.03.2010, 13:51

Станції в столичному метрополітені будуть оголошувати політики, актори і спортсмени. Про це пише газета "Сєгодня".

"Зараз ми ведемо перемовини з всією Верховною Радою, Кабміном, Адміністрацією Президента. Вирішуємо, чи будуть політики особисто озвучувати оголошення або їхніми голосами це будуть робити актори. Деякі політики вже дали згоду. Але поки оповіщати всі імена не буду", - зазначив КП "Київський метрополітен" Петро Мирошников.

За його словами, у кожної станції буде свій голос. Вибирати їх будуть кияни, голосуючи на офіційному сайті метрополітену.

Політики поставилися до новини скептично, а жителям столиці ідея сподобалася, зазначає видання.

Нагадаємо, навесні 2008 року київський метрополітен проводив експеримент, під час якого станції оголошували дитячі і жіночі голоси, однак "підземка" була змушена відмовитися від цієї ідеї.

Раніше П.Мирошников виступав за те, щоб столичне метро стало "добрим". "Ми хочемо, щоб у метро були дитячі голоси - нам здається, що це примусить людину подумати про майбутнє. Ми включаємо музику і робимо заборонні написи менш категоричними. Ми просимо наш персонал частіше усміхатися і просимо киян усміхатися в метро один одному. Я би зробив всміхненим пасажирам проїзд дешевше", - зазначав він.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини