RU

"Соціальне житло" Попова в Києві продають за цінами елітного

24.12.2012, 14:41
e83306cd96b4f5dd5c921017bc0ab73a.jpg
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків Житлоінвестбуд-УКБ в грудні за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ Етал-буд на завершення будівництва житлового будинку на перетині вулиць Наталії Ужвій і Новомостицької (Виноградар) у Києві.

Як повідомляють Наші  гроші з посиланням на Вісник держзакупівель, сума операції склала 44,66 млн. грн. Спорудження 24-поверхового будинку повинні закінчити протягом трьох місяців. Зараз замовлені оздоблювальні роботи та благоустрій території. У конкурсній документації повідомляється, що даний об'єкт будується як соціальне житло.

Разом з тим, компанія Житлоінвестбуд-УКБ вже продає двокімнатні квартири в цьому будинку по 9700 грн. за 1 кв. м., що цілком відповідає ринковим цінам на житло в новобудовах.

Всього на будівництво будинку з 2009 року були проведені тендери на 176,08 млн. грн.

Нагадаємо, в грудні радник голови КМДА Олександра Попова з питань реалізації "Стратегії розвитку Києва до 2025 р." Олена Симоненко стверджувала, що в Києві працюють такі програми з житлу: міська і державна програми "Доступне житло за схемою 70х30", міська програма "Соціальне житло", державна програма компенсації відсотка за іпотечними кредитами. В рамках останньої міськадміністрація нібито виступила з ініціативою допомоги черговикам, які є працівниками соціальної сфери, і запропонувала часткову компенсацію першого внеску.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини