RU

Сьогодні Київрада вирішуватиме долю Гостиного двору

21.02.2013, 11:31
Сьогодні Київрада вирішуватиме долю Гостиного двору - Фото
Гостиний двір став місцем зіткнення активістів, забудовників і правоохоронців
Сьогодні Київради розгляне питання про передачу Гостиного двору в комунальну власність Києва. Про це на брифінгу заявила секретар Київради Галина Герега, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"На порядку денному сьогодні стоїть питання, яке стосується клопотання перед Кабінетом міністрів щодо передачі в комунальну власність міста Києва будівлі Гостинного двору", - повідомила Герега. За її словами, цей проект узгоджений, пройшов процедуру регламенту і буде виноситься на голосування.

Герега підкреслила, що інші проекти, які стосуються Гостиного двору, процедурно не пройшли регламент, тому до порядку денного не включалися. Зокрема, це стосується скасування рішень про передачу Гостиного Укрреставрації. "Якщо на наступне пленарне засідання проект буде підготовлений, ми включимо його до порядку денного", - зазначила чиновниця.

Також Київрада сьогодні розгляне питання про виділення столиці кредиту в 284 млн. 900 тис. грн. на закупівлю 77 тролейбусів і проект рішень про розширення меж Києва. Пропонується затвердити межі столиці загальною площею 84 тис. 974 га. "За рахунок Київської області ми збільшимо територію міста більше ніж на 2 тис. га", - зазначила Герега.

Конфлікт в Гостиному дворі

Розширення меж Києва: конфлікт з селом Коцюбинське

Досьє на Галину Герегу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини