RU

Сьогодні на Майдані запалять головну Різдвяну зірку

06.01.2011, 13:03
Сьогодні на Майдані запалять головну Різдвяну зірку - Фото
569ff3be9a026d1d0574ee5470e1d4c7.jpg

Сьогодні на Майдані запалять головну Різдвяну зірку
У Святвечір близько 18:00-18:30 на Майдані Незалежності з Трапезного храму Києво-Печерської Лаври буде привезено Віфлеємський вогонь, який вчора офіційна делегація УПЦ доставила в Київ з місця народження Іісуса Христа.

Від святині буде запалено головну благодійну свічку Різдвяного ярмарку "Три мішечки. Від Миколая до Різдва" та Головну Різдвяну зірку України. Також всім присутнім буде роздано невеличкі свічки, за допомогою яких кожен бажаючий зможе отримати частку святині.

Задля надання події більшої урочистості перед запаленням Різдвяної зірки о 18:00 світло та святкову ілюмінацію на Майдані Незалежності буде вимкнено. Аж до моменту появи на столичному небокраї першої зорі, що є прообразом Віфлеємської.

Близько 18.30 всі, хто зустрічатиме першу зірку не в храмі, а на Майдані, разом заспівають колядки "Нова радість стала", "Добрий вечір тобі" і "Тиха ніч". Також Оргкомітет ярмарку пригощатиме справжньою кутею. Протягом 17:00-20:00 на величезному екрані, встановленому біля Лядських воріт, транслюватимуться фрагменти вечірнього Різдвяного Богослужіння із Трапезного храму Києво-Печерської Лаври.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини