RU

Скоро метро може коштувати 2 грн., а трамвай, тролейбус і автобус - 1,5 грн.

30.09.2008, 17:40

Київська міськдержадміністрація (КМДА) пропонує тариф на одноразовий проїзд у метрополітені до 2 грн.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні начальник управління цінової політики КМДА Василь Яструбінський наголосив, що, керуючись сьогоднішнім рішенням Київради з транспортної галузі, завтра в Інтернеті буде розміщений проект розпорядження з тарифами, що пропонуються на проїзд у громадському транспорті.

Він зазначив, що виходячи з того, що експлуатаційні витрати повинні покривати всі витрати вартості проїзду, пропонується вартість одноразової поїздки у метрополітені затвердити в розмірі 2 грн. і додав, що цей тариф, можливо, не тільки покриє собівартість, але і принесе 1–2 % прибутку.

Проїзд у наземному транспорті пропонується затвердити в розмірі 1,5 грн. Але, за словами В. Яструбінського, цей тариф не покриває собівартості проїзду. Більше того, він зазначив, що пропонується, у разі купівлі одноразового квитка безпосередньо у кондуктора в салоні, пасажир має платити по 2 грн. Якщо ж проїзний квиток купувати в кіосках, то його вартість становитиме 1,5 грн.

Начальник управління цінової політики КМДА наголосив, що цей документ повинен пройти певну регуляторну процедуру, яка забере десь місяць, тому він не може точно сказати, коли саме будуть упроваджені нові тарифи. "Я гадаю, правильніше було б впровадити їх до Нового року", - зазначив він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини