RU

Скандал з озелененням Києва: Попов придумав виправдання

25.07.2013, 15:44
Скандал з озелененням Києва: Попов придумав виправдання - Фото
Олександр Попов

Комунальне об'єднання Київзеленбуд на своїй сторінці в Facebook вчора опублікувало повідомлення під заголовком "у столиці триває квіткове оформлення". У повідомленні перераховувалося, де і як комунальники прикрасили місто. Серед таких місць - підходи до Володимирської гірки. Повідомлення комунальників було проілюстровано фотографією, на якій всі квіти намальовані за допомогою фоторедактора.

Скандал з озелененням Києва: Попов придумав виправдання
Повідомлення викликало бурю насмішок в стилі "хризантема 8-бітна, звичайна". "Майстри фотошопу, 80 lvl", - пишуть користувачі Facebook.

Голова КМДА прокоментував появу фотографії в ефірі
Радіо Свобода. За словами Олександра Попова, з приходом в Київзеленбуд Михайла Царенка в компанії стали використовувати "все більше сучасних підходів, щоб до ухвалення тих чи інших рішень з приводу озеленення залучати киян".

За версією Попова, комунальники лише хотіли поцікавитися у киян, чи варто таким чином прикрашати місто. "У Facebook виставляють пропозиції про те, що, от, давайте подумаємо: якщо такий сквер, або вулиця, або площа прикрашена такими кольорами. Яка ваша думка, може, є інші пропозиції?" - пояснив голова КМДА.

Однак саме повідомлення Київзеленбуду не передбачає консультацій, а є звітом про виконану роботу.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини