RU

Скандал в психлікарні Києва: лікара відсторонено від роботи

24.04.2013, 10:34
Скандал в психлікарні Києва: лікара відсторонено від роботи - Фото
Лікар погодився влаштувати здоровій жінці лікарняне пекло
Лікаря Київської психіатричної лікарні ім.Павлова Ярослава Стаховського, який за 1000 грн. погодився посадити здорову жінку в психо-неврологічний стаціонар, відсторонили від основної роботи.

Як повідомляє ТСН, раніше журналіст програми "Гроші" навмисно під виглядом привів у психіатричний заклад здорову жінку, представивши її як тещу. Лікар пообіцяв кореспонденту, що візьме жінку в стаціонар і там вона буде страждати.

"Це божевільня! Її будуть бити хворі жінки. Над нею будуть знущатися хворі жінки. Її будуть бити головою об унітаз в туалеті. Її буде вночі бити п'яна санітарка. Це буде пекло! Це я однозначно кажу. Над ними йде знущання, але не просто так, а з урахуванням того, що за них платять ще хороші гроші! Тобто гроші платити не даремно. Вона не буде там отримувати ні лікування, ні заспокійливого, нічого! Буде мучитися!", - говорив медик.

Тепер керівництво закладу, щодо якого вже почали прокурорську перевірку, прокоментувало дії підлеглого.

"Лікаря зрозуміти ні з якої точки зору - ні психіатрії, ні адміністратора, ні нормальної людини - неможливо. Чому лікар на таке пішов, чесно кажучи, не розумію. Коли лікар каже: будемо бити об унітаз, будемо там розмазувати об стінку - ну я не знаю, що це ", - заявив журналістам головлікар Київської психіатричної лікарні ім.Павлова В'ячеслав Мішиєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини