RU

Шевченківська райрада скасувала продаж "Сяйва"

25.02.2010, 14:15

Шевченківська районна рада у Києві сьогодні скасувала рішення про приватизацію книгарні "Сяйво".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі райради, зокрема, депутати скасували п.35 додатку 2 свого рішення від 30 серпня 2007 року щодо приватизації нежитлового приміщення за адресою вул. Велика Васильківська, 6, де зараз розташована книгарня "Сяйво".

Проект рішення був підтриманий всіма фракціями райради за винятком фракції Блоку Черновецького, яка не брала участі у голосуванні, заявили в райраді.

Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що близько 100 осіб у масках спробували захопити "Сяйво". Це вже друга спроба захоплення книгарні з початку лютого.

Раніше Шевченківська райрада прийняла рішення "Про приватизацію об'єктів комунальної власності Шевченківського району м. Києва", згідно з яким приміщення книгарні були включені до перелік об'єктів, належних приватизації шляхом аукціону.

Під час прокурорської перевірки з'ясувалося, що ТОВ "Книгарня "Сяйво" була позбавлена права на участь у приватизації, чим порушувалися вимоги Закону України "Про приватизацію державного майна". До того ж у ГУ МВС України у Києві виявили ознаки службового злочину в діях чиновників Шевченківської райради при вирішенні долі книгарні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини