RU

Шаурму в Києві готують в антисанітарних умовах, - прокуратура

12.12.2012, 13:52
Шаурму в Києві готують в антисанітарних умовах, - прокуратура - Фото
d6fe5b2ed1205b70fca7540d0ecb0310.jpg
Прокуратура Шевченківського району внесла подання начальнику столичної міліції з вимогою припинити незаконну діяльність кіосків мережі Doner Time і притягнути до відповідальності працівників ветеринарної міліції, які самостійно не виявили і не припинили реалізацію продуктів швидкого приготування в антисанітарних умовах.

Як повідомили  ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі прокуратури, в Шевченківському районі Києва було проведено перевірку близько 20 кіосків торгової мережі Doner Time, де готують шаурму. Встановлено, що кіоски з шаурмою біля станцій метро Політехнічний інститут і Шулявська працюють без дозвільних документів.

Більш того, їжа у всіх без винятку перевірених кіосках готується в антисанітарних умовах, приміщення не підключені до мережі водопостачання та каналізації. Продавці працюють без проходження обов'язкового медичного обстеження і не мають медичних книжок.

До того ж, відсутні будь-які документи про якість і походження м'яса, яке використовується для приготування їжі для людей.

Як з'ясувалося, підприємці мережі Doner Time ігнорують неодноразові вимоги СЕС про заборону їхньої діяльності, і вони до цих пір продовжують працювати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини