RU

Шахрай "заробив " на киянах $250 тис.

10.03.2009, 15:38

Працівники Печерського райуправління міліції затримали зловмисника, який обманним шляхом заволодів коштами киян, обіцяючи їм вирішити будь-які проблемні питання - з нерухомістю, митницею тощо. Їхні загальні збитки становлять $250 тис.

Як повідомляє прес-служба ГУ МВС України у Києві, шахрай застосовував просту тактику - вибирав довірливу людину, певний час підтримував дружні відносини, після чого людина "зводила" його зі своїми родичами або знайомими, яким потрібна була допомога у розв'язанні питань з нерухомістю, приватизацією землі, розмитненні автомобіля, або швидкого проходження черги на отримання квартири. Всі ці питання він обіцяв вирішити "на раз", але, як правило, жодного не вирішував.

Під час знайомства шахрай представлявся працівником органів виконавчої влади і навіть при затриманні назвався помічником народного депутата України.

Свою діяльність громадянин почав ще три роки тому. Але довірливі жертви в міліцію не зверталися, тому що він продовжував їм обіцяти допомогу. Зв'язок з людьми підтримував виключно по телефону, а через якийсь час змінював номер.

За такі дії ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність - від 5 до 12 років позбавлення волі.

Свою провину шахрай не визнає. На даний момент тільки в Печерському райуправлінні міліції знаходиться 6 заяв від обдурених громадян. Проводиться перевірка.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини