RU

СЕС: Вода у Києві не небезпечна для здоров'я

23.04.2010, 16:40

Вода у Київському водосховищі відповідає санітарним вимогам і нормам. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Державної санітарно-епідеміологічної служби України, посилаючись на результати досліджень прилеглої території і води.

Відбір проб води і ґрунту в місцях найбільш вірогідного стихійного літнього відпочинку населення для дослідження за санітарно-хімічними, мікробіологічними і паразитологічними показниками було проведено у рамках обстеження прибережної захисної смуги Київського водосховища.

Внаслідок досліджень встановлено, що проби ґрунту відповідають вимогам за всіма показниками. Водночас у пробах води встановлено відхилення тільки за санітарно-хімічними показниками (запах - 3 при нормі - 2).

Водночас у СЕС зазначили, що щорічно навесні і восени у діапазоні температур від 6 до 14 градусів на водозаборах з поверхневих джерел (рік Дніпра і Десни) фіксується явище, пов'язане з виникненням інтенсивних рибних запахів у воді.

"За даними Інституту гідробіології Академії Наук України, виникнення у воді різних відтінків рибного запаху реєструється у всьому світі. Це явище збігається з інтенсивним розвитком ряду диатомових водоростей", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше представники Народної екологічної партії України заявляли, що вода у Києві може бути заражена через масове розкладання риби в Київському водосховищі.

Екологія: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини