RU

СЕС пояснила, чому закрила лабораторію з діагностики "свинячого" грипу

16.11.2009, 17:14

Державна санітарно-епідеміологічна служба Києва пояснила причини, через які було припинено діяльність лабораторії з діагностики "свинячого" грипу у Києві. Про це йдеться у повідомленні СЕС, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

"Діяльність лабораторії дозволяється за наявності дозволу територіальної режимної комісії на роботу з мікроорганізмами ІІІ-ІV груп патогенности і матеріалом, в якому підозрюють вміст збудників інфекційних захворювань", - відзначили в СЕС, додавши, що у лабораторії такий дозвіл, термін дії якого закінчився 21 березня 2009 року, був відсутній.

"З цього часу всі мікробіологічні дослідження з використанням методів ІФА і ПЦР вважаються нелегітимними. Діяльність таких закладів припиняється у відповідності зі ст. 42 Закону України "Про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення" і п.12 ДСП 9.9.5.-064-2000 "Порядку видачі дозволів на роботу з мікроорганізмами І-ІV груп патогенності і рекомбінантними молекулами ДНК". Тому постановою головного державного санітарного лікаря Солом'янського району Києва N201 від 13 листопада 2009 року тимчасово припинено функціонування лабораторії до отримання дозволу на роботу з мікроорганізмами ІІІ-ІV груп патогенності", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, минулого тижня керівник штабу "Кияни проти грипу" Андрій Пальчевський заявив, що київська влада закрила єдину в Україні лабораторію, яка діагностувала "свинячий" грип.

Згідно з оперативними даними Мозу, грипом і ГРВІ в Україні захворіли 1 364 939 осіб, з них було шпиталізовано - 75 862, померло 299 людей.

Свинячий грип: добірка новин>>>

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини