RU

СБУ викрила підпільний спиртзавод під Києвом

19.05.2009, 14:24

Під час спецоперації працівники СБУ у Сквирському районі Київської області припинили незаконну роботу підприємства, на якому виготовлявся етиловий спирт.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі СБУ, підпільний завод був складовою частиною протиправної схеми поставки в столицю нелегальної сировини тіньовим виробникам, які виготовляють лікерогорілчані вироби, приховуючи їх від державного контролю.

Автомобіль з нелегальним вантажем затримали вночі 18 травня в селі Тхорівка, після того, як зловмисники на підпільному заводі наповнили спиртом контейнери. Згідно з накладними автомобіль перевозив білизну з Луцька в Кіроворгад. Однак у причепі оперативники виявили 4 стаціонарні цистерни зі спиртом, загальною місткістю 34 тисячі літрів. Передбачається, що виготовлена з цього спирту кустарним способом горілка буде реалізовуватися через мережу торгових точок на оптових ринках Києва. За даними СБУ, таким чином, прибуток зловмисників становив би 1 млн. 300 тис.грн.

На даний момент етиловий спирт вилучено. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за незаконне транспортування, збут підакцизних товарів і ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>

Ринок алкоголю і тютюну: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини