RU

СБУ радять обшукати кабінет Черновецького

09.07.2010, 15:40

Українська народна партія (УНП) радить співробітникам Служби безпеки України шукати докази земельних афер у кабінеті мера Києва Леоніда Черновецького. Про це заявив глава осередку Київської міської організації УНП Володимир Шелкошитний.

"Оскільки злочинні дії київської влади здійснювалися з ініціативи або з відома міського голови, саме він має нести головну відповідальність", - заявив політик, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі УНП.

"СБУ не могла провести обшук посадової особи Київради без відповідного ордера, тобто обшук супроводжувався конкретними обвинуваченнями у протиправних діях", - додав В.Шелкошитний.

УНП вимагає на час проведення розслідування усунути від виконання обов'язків Л.Черновецького з тим, щоб гарантувати вільний доступ СБУ до всіх документів КМДА і Київради.

Нагадаємо, 7 липня ЗМІ повідомили, що співробітники СБУ вдень зайшли у будівлю київської мерії, де провели обшук у кабінеті секретаря Київради Олеся Довгого.

Водночас у прес-центрі СБУ заявили, що слідчі виготовляли у київській мерії виїмку необхідних слідству документів у рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом несанкціонованих дій з інформацією, що зберігається в електронному вигляді.

До того ж у СБУ спростували інформацію про те, що ці дії ніби стосуються секретаря Київради О.Довгого. "Це не стосується особисто Довгого - справа фактова, і йде не обшук, а виїмка документів", - наголосили у прес-центрі СБУ, додавши, що "йдеться про виявлені порушення у земельній сфері".

Сам О.Довгий стверджує, що візит представників СБУ у київську мерію не пов'язаний з ним особисто, і заперечує інформацію про вилучення документів з його кабінету.

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини