СБУ провела обшуки у київській мерії

СБУ провела обшуки у київській мерії - Фото
ae755b287df33310197e8226eee3567e.jpg
15.04.2011, 15:55

Співробітники столичного управління Служби безпеки України сьогодні провели обшуки у приміщеннях ДУ екології і охорони природних ресурсів Київської міської держадміністрації

Співробітники столичного управління Служби безпеки України сьогодні провели обшуки у приміщеннях ДУ екології і охорони природних ресурсів Київської міської держадміністрації.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-секторі управління УСБУ у Києві, обшук проводився у межах кримінальної справи, порушеної за фактом здійснення колишніми керівниками Оболонської райдержадміністрації шляхом зловживання своїм службовим становищем розтрати ввіреного ним майна спільноти району, тобто злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Встановлено, що між Оболонською райдержадміністрацією і будівельною організацією було укладено угоду про забудову мікрорайона. Згідно з документом, спільнота району внаслідок забудови мала б отримати квартири для громадян, які стоять на квартирній черзі, а також соціальні споруди.

Однак чиновники змінили умови договору на користь інвестора, чим завдали збитків спільноті району на суму понад 39 млн. грн, йдеться у повідомленні.

Під час обшуків вилучені предмети і документи, які мають значення для встановлення істини у кримінальній справі, зазначили у СБУ.


Популярне