RU

СБУ "прикрила" мережу салонів ігрових автоматів у Києві

01.03.2011, 10:25

Співробітники управління СБУ в Києві припинили незаконну діяльність групи осіб, які створили мережу салонів ігрових автоматів у Києві. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі управління.

Встановлено, що у мережі інтерактивних закладів під прикриттям Інтернет-сервісу надавалися послуги у сфері грального бізнесу. Для приховування від перевірок і ревізій тіньових прибутків керівники салонів вносили неправдиві відомості у фінансову документацію з використанням підробних документів. Азартні ігри проводилися за допомогою комп'ютерів та ігрових автоматів з системами, заснованими на принципі випадкового виграшу і програшу. Зали, де були ігрові автомати, замасковані під уборні, складські приміщення тощо.

Заздалегідь встановлено, що щодня власники салонів заробляли 200-300 тис. грн. у день.

Співробітники СБУ 25 лютого провели обшуки у майже 20 салонах мережі. Правоохоронці вилучили готівку, близько 130 одиниць комп'ютерної техніки та ігрових автоматів, ринкова вартість яких становить понад 1,5 млн. грн.

За матеріалами Київського СБУ слідчі ГУ МВС України у Києві порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 203-2 Кримінального кодексу України (заняття забороненими видами господарської діяльності).

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини