RU

Сім охоронних фірм Києва зловили на порушенні умов ліцензії

17.12.2012, 11:23
Сім охоронних фірм Києва зловили на порушенні умов ліцензії - Фото
4514193b09d55a9a362b68f31274676b.jpg
Дотримання охоронними фірмами ліцензійних умов під час надання охоронних послуг столична міліція належним чином не контролює. Однією з причин цього є відсутність взаємодії між столичним управлінням міліції та підпорядкованими йому районними підрозділами. Про це свідчать результати прокурорської перевірки у відділі дозвільної системи та ліцензування Управління громадської безпеки ГУ МВС України в м. Києві, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі прокуратури.

За інформацією відділу дозвільної системи, в 2012 році в міліцію надійшло лише 27 заяв про порушення ліцензійних умов охоронними фірмами Києва. Однак, як з'ясували в прокуратурі, інформація не відповідає дійсності, оскільки в районні підрозділи міліції надійшло понад 400 заяв громадян про порушення їх конституційних прав приватними охоронцями. Тільки на охоронців торгового центру Магеллан у 2011-2012 рр. надійшло понад 50 таких скарг.

Вибіркові перевірки показали, що ліцензійні умови порушують сім охоронних фірм: ТОВ агентство Безпека-2010, ТОВ Трейд, ТОВ Охоронне підприємство Флора Люкс, ТОВ Ройал-сіті, ТОВ Старгард, ТОВ Пересвіт, ТОВ Інноваційні технології бізнесу. Їх охоронці працювали без документів, що підтверджують проходження профілактичного наркологічного огляду, довідки про відсутність психічних хвороб, непогашеної або не знятої судимості за вчинення умисних злочинів і т.д.

"За результатами перевірки прокуратурою Києва внесено подання начальнику столичної міліції з вимогою притягнути до відповідальності працівників міліції та забезпечити належний контроль за дотриманням ліцензійних умов господарської діяльності охоронними фірмами Києва", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, раніше Департамент державної служби охорони при МВС України анулював ліцензію на здійснення охоронних послуг ПП Ястреб, співробітники якої забезпечували охорону 43 об'єктів Києва, в тому числі торгового центру Магеллан на проспекті Академіка Глушкова, 13-Б.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини