RU

Ряд київських вулиць назвуть на честь місяців року

14.11.2012, 18:00
Ряд київських вулиць назвуть на честь місяців року - Фото
Олександр Бригинець
У Голосіївському районі Києва з'являться чотири нові вулиці - Січнева, Квітнева, Липнева і Серпнева. Відповідний проект рішення підтримала комісія Київради з питань туризму, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі голови комісії депутата Олександра Бригинца.

"Комісія одностайно підтримала це питання, хоча запропоновані назви вулиць, як на мене, наївні. Адже в історії України є багато гідних людей і подій, ім'ям яких можна було б назвати вулиці", - зазначив Бригинець.

За його словами, оскільки в даному випадку  не йдеться про назви великих вулиць, комісія погодила цей варіант. Ініціатори назв просто намагаються уникнути конфлікту з владою, "далекою від історії і культури", упевнений депутат.

Проект рішення буде внесено на розгляд на найближчій сесії Київради.

Нагадаємо, раніше комісія Київради затвердила проект рішення про назви 19-ти нових вулиць і провулків у Оболонському районі Києва наступним чином: Кипарисова алея, Лавровий проїзд, вулиці Кедрова, Квіткова, Бережковська, Кленова, Жасминова, Прохолодна, Оливкова, Тіниста, Лавандова, провулки Світанковий, Акацієвий, Тихий, Спокійний, Бузковий, Дубовий, 1-Бережковський, 2-й Бережковський.

Досьє на Олександра Бригинця
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини