RU

Розпочнеться будівництво житла для обдурених вкладників "Еліта-Центру"

13.06.2008, 14:15

Виконуючи розпорядження Київського міського голови Леоніда Черновецького і Указ Президента України Віктора Ющенка, тривають заходи щодо розв'язання проблеми забезпечення житлом громадян, потерпілих внаслідок діяльності групи будівельних компаній "Еліта-Центр". Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимир Головач.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМДА, В Головач відмітив, що на цей момент тривають зустрічі з обдуреними вкладниками "Еліта-Центру", і відтепер кожного четверга відбуватимуться зустрічі постраждалих з представниками компанії "Київміськбуд", на яких обговорюватимуть можливі варіанти надання житла. "На трьох земельних ділянках, виділених під забудову житла для постраждалих, скоро розпочнеться будівництво. Ще на чотирнадцятьох земельних ділянках планується передати потерпілим не менше 700 квартир. Крім того, розглядається питання про використання земельних ділянок, що належали групі будівельних компаній "Еліта-Центр", для розв'язання проблеми забезпечення житлом постраждалих", - підкреслив чиновник.

Заступник голови КМДА також додав, що днями мер Києва Л. Черновецький схвалив і виніс на розгляд сесії Київради проект рішення "Про затвердження порядку відшкодування відповідно до законодавства вартості інвестицій, внесених потерпілими громадянами на будівництво житла групою будівельних компаній "Еліта-Центр" і Угоду про право вимоги і поновлення права потерпілого від злочинної діяльності групи будівельних компаній "Еліта-Центр" на одержання житла.

"Це означає, що кожен потерпілий зможе передати КМДА своє право вимоги, і вже ми будемо відстоювати його права в суді. Протягом найближчого місяця цей проект рішення розгляне сесія Київради", - відмітив він.

Нагадаємо, раніше Л. Черновецький доручив розпочати проектування і будівництво нових житлових будинків на пр. Маяковського,1 в Деснянському районі і пр. "Правди",5 в Подільському районі столиці.

Також нагадаємо, що в лютому 2008 р. Президент України В. Ющенко підписав Указ "Про додаткові заходи за рішенням проблеми забезпечення житлом громадян, потерпілих внаслідок діяльності групи будівельних компаній "Еліта-центр".

Досьє на Леоніда Черновецкого читайте тут>>>

Розгорнуті довідки про інших відомих персон читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини