RU

Ринок "Лісовий" атакували люди Кличка, - Штаб оборони Києва

15.03.2012, 14:55
Ринок
Місяць тому конфлікт між торговцями та владою стався й на ринку "Юність"
Рейдери, від яких не так давно з сокирою в руках довелося відбиватися власнику ресторану на "Лісовому", - номенклатурники  партії Удар, яку очолює Віталій Кличко Про це заявили в прес-службі Штабу оборони Києва.

Джерела штабу повідомили, що підприємцю запропонували відмовитися від ресторану за $10 тис., але він не погодився. "Якщо будуть лізти, обіллю бензином, і воно все вибухне", - заявив господар закладу.

У Штабі оборони Києва впевнені, що заради додання своїм діям вигляду легальності загарбники привели на мітинг до ринку з два десятка бабусь. Протестуючі "по команді кричали, що Київ потрібно негайно очистити від торговельних МАФів". Команду бабусь нібито привела жінка на ім'я Антоніна, яка назвала себе помічником депутата Київради від партії Удар Ганни Старостенко. Після мітингу, за даними штабу, жінки організовано пішли отримувати плату за "протест".

У штабі припускають, що конфлікти між підприємцями з "Лісового" вже сьогодні можуть бути ще жорсткішими.

Нагадаємо, сьогодні в Коаліції учасників помаранчевої революції повідомили, що підприємці зібралися на ринку "Лісовий", озброївшись підручними засобами. Повідомлялося, що до ринку з'їхалася техніка для зносу, а торговці готові дати відсіч загарбникам павільйону й працівникам "Київблагоустрою", які прибули для демонтажу.

Відзначимо, Штаб оборони Києва створений в 2011 році Коаліцією учасників помаранчевої революції, організаціями "Форум порятунку Києва", "Кияни об'єднуємось", "Я - киянин" і "Порядок и достаток". Однією з основних цілей своєї діяльності штаб називає захист Києва від "будівельних загарбників".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини