RU

Рибальський міст в Києві знесуть

28.02.2013, 15:46
Рибальський міст в Києві знесуть - Фото
97c868b5a7423fb6787960a469368b2c.jpg
Київська міська рада дозволила демонтувати Рибальський вантовий міст, що сполучає Поділ з Рибальським півостровом через гавань Дніпра. Рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні Київради у зв'язку з будівництвом Подільського мостового переходу.

З клопотанням про дозвіл знести міст до Київради звернулися комунальні підприємства - Київавтошляхміст, на балансі якого знаходиться даний об'єкт, і Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва, яка будує Подільський перехід. Депутати дозволили списати міст з балансу і демонтувати об'єкт.

Нагадаємо, Подільський мостовий перехід, який міська влада спочатку обіцяла відкрити до чемпіонату Євро-2012, а пізніше - до 2013 року, буде введено в експлуатацію в 2014 році. Принаймні, це обіцяли наприкінці 2012 року. Планується, що по шести смугах переходу будуть пересуватися автомобілі, а по окремій смузі - потяги метро.

У 2010 році була введена в експлуатацію перша черга переходу, тоді відкрилася Набережно-Рибальська дорога, міст через гавань і естакада на вулиці Набережно-Хрещатицькій. Введення другої черги - на ділянці від Набережно-Хрещатицької до бульвару Перова - заплановано на поточний рік.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини