RU

Ресторани з набережної Дніпра у Києві не прибрали досі

01.09.2010, 15:20

Незважаючи на заяви транспортної прокуратури про те, що всі ресторани і готелі на набережній Дніпра у Києві будуть демонтовані до початку осені, масштабні "чищення" так і не почали. Про це пише газета "Комсомольська правда в Україні.

"Швидко зробити відшвартовку плавзасобів з набережної неможливо. Багато з них намертво приварені до набережної", - заявив глава держадміністрації морського і річкового транспорту України Сергій Крижановський.

За словами чиновника, зараз проходять перевірки надійності цих плавзасобів для проведення відшвартовки, тому точну дату завершення всіх робіт він не назвав.

Нагадаємо, раніше транспортна прокуратура звернулася до Мінтрансу з проханням провести огляд набережної Дніпра у Києві. Невдоволення прокуратури викликав стан причальної стіни, яка руйнується, а також якість води і дно річки, куди зливаються відходи ресторанів і готелів.

8 липня представники правоохоронних органів демонтували кріплення ресторану "Муракамі" і відбуксували його до Рибальського острова. 29 липня з набережної був відшвартований ресторан "River Palace", який перемістили у район міста Новоукраїнки Кіровоградської області.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини