RU

Ремонт проспекту Перемоги в Києві: на вихідних обмежать рух

08.05.2013, 11:50
Ремонт проспекту Перемоги в Києві: на вихідних обмежать рух - Фото
8ca559bbe1d29d05da4dbabc840526f5.jpg
У найближчі вихідні Київавтодор продовжить реконструкцію столичного проспекту Перемоги - передбачено обмеження руху транспорту.

У період з 9 по 13 травня планується виконати ряд робіт з ремонту дорожнього покриття. Триватиме реконструкція проспекту Перемоги з пристроєм нижнього шару асфальтобетонного покриття від Кільцевої дороги в напрямку виїзду з міста. На період укладання асфальтобетонного покриття, а саме 10 та 11 травня, на даній ділянці проспекту рух буде повністю обмежено. Транспорт рухатиметься по зустрічній смузі.

Також автодорівці виконуватимуть роботи з заміни асфальтобетонного покриття на вул. Михайла Грушевського та Івана Мазепи на ділянці від вул. Шовковичної до площі Слави включно (вестимуться підготовчі роботи). На вихідних під час виконання підготовчих робіт рух транспорту перекриватися не буде, заплановано лише часткове обмеження руху.

Продовжать і роботи з ліквідації ям на вулично-дорожній мережі міста без перекриття руху, а з частковим його обмеженням. Планується ліквідувати ями на площі близько 4 тис. кв. м.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини