RU

Реконструкція Поштової площі в Києві зупинена

26.10.2012, 17:05
Реконструкція Поштової площі в Києві зупинена - Фото
196c617dad9dbcb159843c4b5132db5e.jpg
Виконання будівельних робіт на Поштовій площі заборонено у зв'язку з наявністю грубих порушень законодавства з охорони праці. Про це повідомляється на сайті територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (Держгірпромнагляд) в Києві.

Згідно з повідомленням, фахівці провели перевірку будівельних робіт, які вів генеральний підрядник ТОВ Айтіс Спецбуд, за підсумками виявили численні порушення. "Зокрема, огородження небезпечних зон (котлованів і меж території) виконані із сигнальної стрічки, а іноді відсутні; силовий електрокабель в деяких місцях лежить у воді і не закріплений належним чином, з порушенням вимог безпеки зберігаються балони з газом і киснем та інше", - зазначають у Держгірпромнагляді.

Прораб та начальник дільниці Айтіс Спецбуду притягнуті до адміністративної відповідальності. Коли відновиться реконструкція, не повідомляється.

Нагадаємо, згідно з планами реконструкції, Поштова площа повинна бути здана в травні 2013 року. На реконструкцію витратять 403,56 млн. гривень. Договір про реконструкцію укладений з компанією Альтіс-холдинг бізнесмена Олександра Глімбовського. До закінчення будівельних робіт рух транспорту на шляхопроводі буде обмежено. На думку депутата Київради Олександра Бригинця, розв'язку на Поштовій урочисто відкриють до Дня Києва, після чого об'єкт знову віддадуть під реконструкцію, оскільки реальний термін реконструкції становить 36 місяців.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини