RU

Реконструкцію "хрущівок" у Києві почнуть з Печерська

10.12.2010, 12:35
Реконструкцію
a500e21cc134e08ba2a34958895614df.jpg

Реконструкцію "хрущівок" у Києві почнуть з Печерська

Реконструкція старих панельних будинків у Києві буде насамперед проведена у районі бульварів Дружби народів і Лесі Українки, а також вулиці Маршала Гречка. Про це в інтерв'ю газеті "Дзеркало тижня" заявив головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

"Насамперед треба провести комплексну реконструкцію кварталів зі старим панельним житловим фондом. Це - квартал по вул. Маршала Гречки, квартал, обмежений вул. Івана Кучері, бульварами Дружби народів і Лесі Українки. Для цих кварталів розроблені містобудівні обґрунтування реконструкції. Вони і визначають обсяги нового житлового будівництва, об'єктів соціальної інфраструктури, модернізації інженерних і транспортних мереж", - зазначив С.Целовальник.

За даними головного архітектора Києва, на сьогоднішній день у місті майже 1 тисяча старих панельних будинків.

"Зараз у місті 1 959 житлових будинків перших масових серій (438, 464, 480, 560 та інші), з них 931 - панельний будинок. Термін служби їх за капітальністю становить 125 років. Ступінь зносу (на сьогодні) перевищує 60%. Якщо конструктивна стійкість будинків присутня, то їхня відповідність сучасним вимогам комфортності і енергозбереження (особливо опір теплопередачі) абсолютно не відповідає чинним нормативам. Не кажучи вже про стан інженерних мереж і систем", - наголосив він.

С.Целовальник також повідомив, що густина населення у кварталах старої індустріальної забудови становить до 250 осіб на 1 га, тоді як для Києва середня густина у кварталах нової житлової забудови сягає 450-550 осіб на 1 га.

Нагадаємо, раніше заступник глави КМДА Олександр Мазурчак заявляв, що знесення "хрущівок" у Києві може початися вже наступного року.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини