RU

Рекламу у Києві розміщуватимуть за новими правилами

12.07.2010, 17:45

У Києві будуть розроблені єдині правила для рекламного бізнесу. Про це заявила начальник ГУ з питань реклами столичної міськадміністрації Людмила Денисюк.

"Ми повинні упорядити ринок внутрішньої реклами у Києві і створити всі умови для підприємців цієї сфери. Для цього, по-перше, необхідно розробити професійну Концепцію зовнішньої реклами, яка відповідає всім сучасним вимогам. Це ми зробимо з урахуванням архітектурних і ландшафтних особливостей Києва і із залученням міжнародного досвіду. Тільки тоді ми, нарешті, зможемо говорити про чіткі правила гри, які дозволять упорядити ринок реклами. А влада, у свою чергу, зможе вимагати від рекламного бізнесу соціальної відповідальності", - заявила Л. Денисюк, яку для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі мерії.

За її словами, відсутність чітко прописаних правил ведення бізнесу є однією з найгостріших проблем, яка гальмує розвиток підприємництва у Києві. "Сфера реклами у столиці вже давно потребує кардинальних змін. Адже стало просто неможливо ходити по вулицях Києва. Місто стало схоже на якийсь базар або "ярмарок реклами" і поступово втрачає свій колорит і автентичність", - заявила чиновниця.

Л.Денисюк також зазначила, що рекламних носіїв у Києві, особливо у центрі столиці, дуже багато. "Останнім часом рекламні конструкції стали з'являтися навіть у зелених зонах і у місцях культурної цінності, що, безумовно, порочить осіб міста і заважає комфортному відпочинку жителів столиці", - додала вона.

На думку чиновниці, розміщення зовнішньої реклами, а також реклами на транспорті і в метро має контролювати тільки Головне управління з питань реклами.

ЗМІ та реклама: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини