RU

Реформа ринку таксі буде не раніше 2013 року, - Попов

18.04.2012, 15:06
Реформа ринку таксі буде не раніше 2013 року, - Попов - Фото
587dd7e57c201f6472852c8b1d31e6ad.jpg
У середу керівник Київської міськадміністрації заявив журналістам, що змін на ринку приватних перевезень не відбулося, їх впровадження можливе не раніше, ніж наступного року.

За словами Олександра Попова, "ніякі нормативні чи законодавчі ініціатив поки не напрацьовані, ніякі обмеження не впроваджені", а робоча група КМДА (проти створення якої сьогодні вранці мітингували таксисти) "тільки напрацьовує рекомендації".

"Мова йде не про запровадження конкретних змін у цьому році. Навіть при наявності відпрацьованої нормативно-правової бази перш за все її потрібно донести до всіх учасників ринку, отримати зворотну реакцію, дати всім учасникам процесу час підготуватися. Думаю, реальні зміни відбудуться не раніше, ніж на початку наступного року ", - цитує Попова прес-служба міськадміністрації.

Градоначальник додав, що метою влади є формування чесного ринку перевезень з урахуванням потужностей компаній-перевізників. "Всі учасники ринку будуть працювати виключно в рамках закону", - підкреслив глава КМДА.

Нагадаємо, в середу вранці біля будинку Кабінету міністрів кілька десятків київських таксистів влаштували мітинг проти монополізації ринку таксомоторних перевезень і змін, які хоче запровадити робоча група КМДА. Раніше київська влада заявила, що 95% ринку приватних перевезень перебуває "в тіні", і для вирішення цієї проблеми створена спеціальна робоча група міськадміністрації.

Фоторепортаж з мітингу таксистів біля будівлі Кабміну можна переглянути тут.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини