RU

Раду просять розібратися з громадянством Черновецького

05.09.2011, 12:35
Раду просять розібратися з громадянством Черновецького - Фото
9e204f5df1c5bc18eba9b37c57db0619.jpg

Раду просять розібратися з громадянством Черновецького
Лідер фракції УДАР в Київраді Віталій Кличко закликає Верховну Раду на першому ж пленарному засіданні створити слідчу комісію з питання громадянства мера столиці Леоніда Черновецького. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі фракції.

"Коли Леонід Черновецький балотувався на пост київського мера, то подавав в ЦВК документи, де підтвердив правдивість усіх своїх біографічних даних. У тому числі, він підтвердив, що має виключно українське громадянство. Якщо ж Черновецький приховав, що є громадянином Ізраїля, то свідомо порушив закон. Це має стати додатковим аргументом для оголошення дострокових виборів мера", - вважає Кличко.

На його думку, окремі політичні сили не зацікавлені в тому, щоб істина в питанні подвійного громадянства Черновецького була встановлена. Але влада сьогодні не має права закривати очі на цю ситуацію, переконаний Кличко.

До складу комісії в якості залучених фахівців політик пропонує включити депутатів Київради і представників міської громади.

"Центральна влада показово не звертає увагу на те, що місто вже давно живе без мера, який не ходить на роботу. Але якщо парламент відмовиться створити слідчу комісію, то візьме на себе повну відповідальність за усі зловживання "молодої команди". Влада підтвердить, що ставить свої політичні інтереси вище за закон", - заявив він.

За словами Кличка, питанням громадянства Черновецького має зацікавитися і Служба безпеки України. "Столичний мер за посадою мав доступ до державної таємниці. Тому СБУ повинна провести власну перевірку і повідомити суспільству її результати. Громадянство Черновецького - питання не тільки Києва, але і всієї України", - впевнений політик.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що мер Києва Черновецький з 1994 року є громадянином Ізраїля. МВС почало перевірку за цими повідомленнями.

В свою чергу начальник відділу громадянства Державного департаменту з питань громадянства, еміграції і реєстрації фізичних осіб МВС України Ірина Фадеєва заявила, що Черновецького не зможуть звільнити з поста мера Києва, допоки він є громадянином України.

Леонід Черновецький: біографія, новини>>
Черновецький і його команда: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини