RU

Рада влаштує Черновецькому "судний день"

11.02.2010, 09:20

Рада влаштує Черновецькому "судний день"
Верховна Рада сьогодні планує повторно розглянути проект постанови про звіт Тимчасової слідчої комісії з питань діяльності київської влади, який раніше був прийнятий за основу.

На думку віце-спікера Верховної Ради Миколи Томенка, якщо звіт буде затверджений остаточно, це створить передумову для розгляду питання дострокових виборів у столиці.

"Я впевнений, що 11 лютого буде прийнято рішення, і будуть призначені дострокові вибори Київського міського голови і Київради на 30 травня 2010 року", - раніше заявив парламентарій.

Нагадаємо, у парламенті зареєстровані два проекти постанови про проведення позачергових виборів мера Києва і депутатів Київради. Автор одного з них - спікер Володимир Литвин, а другої - народні депутати М.Томенко, Андрій Кожем’якін і Кирило Куліков.

Л.Черновецький займає пост мера Києва більше трьох років. Так, 20 травня 2006 року Президент України Віктор Ющенко підписав Указ про призначення переможця київських виборів головою Київської міськдержадміністрації.

Вже через два роки Л.Черновецький був визнаний новообраним мером. Це рішення засноване на тому, що він набрав найбільшу кількість голосів на позачергових виборах Київського міського голови 25 травня 2008 року - його підтримали 431 тис. 561 киянин.

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини