Річковий трамвай у Києві запустять наступного тижня

08.06.2010, 16:55

Наступного тижня по Дніпру знову почне курсувати муніципальний річковий трамвай.

За інформацією газети "Сєгодня", до існуючих трьох станцій ("Поштова площа", "Оболон

Наступного тижня по Дніпру знову почне курсувати муніципальний річковий трамвай.

За інформацією газети "Сєгодня", до існуючих трьох станцій ("Поштова площа", "Оболонська набережна", "Березняки") додадуться ще дві - "Наводницький парк" і "Гідропарк".

"У Гідропарку трамвай буде зупинятися неподалік від пляжу "Дитячий", а зупинка біля парку Слави добудується буквально днями", - зазначили в столичній міськадміністрації.

Цього року зміниться розклад руху трамвая. Від причалу N7 на Поштовій площі пустять тільки один вечірній рейс: на Оболонь і на Березняки - о 19:00 і 19:20 відповідно. З Березняків через Наводницький парк на Поділ пустять також тільки один трамвайчик в обідній час, коли люди їдуть на екскурсії і гуляють. А ось у Гідропарк і назад водний транспорт буде курсувати цілий день, зазначає видання.

Проїзд на річковому трамваї коштуватиме вдвічі більше, ніж торік, - 20 грн., але пенсіонерів і дітей обіцяють возити безкоштовно.

Нагадаємо, річковий трамвай у Києві відправився у перший рейс 24 липня 2009 року і курсував від Поштової площі до мосту Метро, а також від Поштової площі до Оболоні.

Також міська влада обіцяла, що згодом маршрут річкового трамвая розшириться, і він попливе у передмістя - у Вишгород і Конча-Заспу.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами