RU

Психолог побачив у Черновецького параною

16.03.2009, 15:26

Соціальний психолог Олег Покальчук вважає, що мер Києва Леонід Черновецький страждає на параною. Про це він заявив у коментарі Інтернет-газеті "Сейчас".

"У всіх політиків з головою не гаразд. Вони працюють в умовах стресу, параної нїм не уникнути", - заявив він.

Водночас, О.Покальчук вважає, що психічних захворювань у столичного градоначальника немає: "Дивна поведінка мера спричинена не хворобою, а зухвалою і зухвалою вдачею".

Він також відзначив, що дії Л.Черновецького зумовлені його статусом. "Він поводиться так, тому що може собі це дозволити. Його другий раз обрали мером, його підтримують. Його поведінка ніяк не впливає на його кар'єру. А якби він був хворий, то він став би нікому не потрібен", - зробив висновок О.Покальчук.

Нагадаємо, раніше виконавчий секретар Асоціації психіатрів України, відомий психіатр і правозахисник Семен Глузман, говорячи про психіатричну експертизу мера Києва, зазначав, що примусова психіатрична експертиза можлива тільки у разі соціальної небезпеки індивіда, чого не можна сказати про мера Києва. "Існує Закон України "Про психіатричну допомогу". У ньому передбачена конкретна процедура, коли людина може бути піддана проти його волі огляду психіатром. Це пов'язано з конкретними обставинами, коли людина, наприклад, соціально небезпечна. Мені не доводилося чути, щоб пан Черновецький когось покусав на Хрещатику", - наголосив він.

Також нагадаємо, на засіданні Тимчасової комісії Верховної Ради з питань розслідування діяльності київської міської влади прийняте одноголосне рішення про проведення психіатричної експертизи глави Київської міської державної адміністрації Л.Черновецького.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини