RU

Психлікарні Києва чекають напливу пацієнтів

06.09.2012, 16:29
Психлікарні Києва чекають напливу пацієнтів - Фото
f33104ad71a90923c9e24ffa851d315d.jpg
З настанням жовтня у київських психлікарнях приблизно на 25% збільшується кількість пацієнтів, а у хворих, які перебувають на постійному обліку, загострюється стан. Як прогнозують психіатри, до кінця року кількість їх "клієнтів" може зрости через можливу  економічну кризу, який прогнозують аналітики.

Як пише Газета Київська, в "Павлівці" вже приймають офісних працівників, "згорілих" від перенапруження на роботі. Також у групі ризику - емоційно сприйнятливі люди, які болісно сприймають перехід від спеки до заморозків і дощів. "Якщо у нас зараз близько 50 хворих лежать в стаціонарі, то в період загострення - осіннього або весняного - їх стає до 70. Це як гострі психічні захворювання - шизофренія або епілепсія, так і депресії і неврози", - відзначає заввідділення швидкої психіатричної допомоги Київської міської психоневрологічної лікарні № 1 Костянтин Барановський.

Відносно офісного планктону, то лікарі кажуть, що на лікування їхніх психічних захворювань звичайно потрібно не менше 21 дня. "Це скоріше психологічна допомога, а не психіатрична. Там ми лікуємо субстресові стани. Людям зараз простіше виговоритися перед фахівцем, ніж перед другом або колегою, поскаржитися на якийсь прокол на роботі, який призвів до такого стану, - головлікар "Павлівки" В'ячеслав Мішиєв. На час лікування співробітник іноді оформляє собі відпустку, і його колеги навіть не здогадаються, де він був.

Психіатри кажуть, що психічні розлади в Києві зараз молодіють. Приміром, якщо раніше основну масу "клієнтів" психдиспансерів становили люди старші 30 років, сьогодні в дурдоми приходять і 20-25-річні.

На думку фахівців, кількість людей із психічними розладами становить приблизно 3% населення Києва - приблизно 85 тис. чоловік. Причиною 90% гострих психічних розладів є погана спадковість.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини