RU

Пшонка: Хитрий Черновецький нічого не підписував

27.05.2011, 12:06
Пшонка: Хитрий Черновецький нічого не підписував - Фото
eb523ef3475e358e834314992ecc30df.jpg

Пшонка: Хитрий Черновецький нічого не підписував

Генеральна прокуратура України наразі не в змозі розібратися з роллю мера Києва Леоніда Черновецького в розкраданні столичної власності, оскільки прямих доказів на нього немає. Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка (на фото).

"Хитрість полягає в тому, що сам він (Л.Черновецький, - ред.) підписував мало документів - все-таки він юрист, в свій час працював слідчим", - сказав генпрокурор.

Водночас він відмітив, що питання до Л.Черновецькому "є і будуть", а Генпрокуратура продовжить розслідування.

"Ми хочемо розібратися в тому, в якій мірі він був ідеологом беззаконня, що творилося в мерії. І якщо це був не він, то хто тоді? Чи було це слідством ситуації, пущеної на самоплив, коли кожний крав, де і скільки міг, або ж це все-таки чітко продумана діяльність організованої групи, яка вирішила збагатитися за рахунок власності громади Києва, використовуючи своє посадове становище", - сказав В.Пшонка.

За його словами, Л.Черновецького вже допитали по низці кримінальних справ і його чекають ще допити і очні ставки.

"Доводити причетність колишнього мера складно, і нам дуже потрібні деякі особи, що знаходяться сьогодні в розшуку, які могли б значною мірою прояснити ситуацію", - вказав В.Пшонка, підтвердивши, що в цьому списку є і В'ячеслав Супруненко.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>
Віктор Пшонка: біографія і добірка новин>>>
Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини