RU

Проти депутата Київради порушено кримінальну справу

28.04.2011, 13:59
Проти депутата Київради порушено кримінальну справу - Фото
b503ab0f227c609fba446965ab06abbb.jpg

Проти депутата Київради порушено кримінальну справу
Столична прокуратура 20 квітня порушила кримінальну справу проти депутата Київради, колишнього директора Національного природного парку "Голосіївський" за фактом зловживання службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків, і здійснення службової фальсифікації (ч. 2 ст. 364, ч.2 ст. 366 Кримінального кодексу України). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі відомства.

У ході дослідчої перевірки встановлено, що керівник НПП "Голосіївський" за умовами договору, укладеного з КП "Київський інститут земельних відносин", про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для виготовлення державного акту на право постійного користування ділянками безпідставно заплатив 775 тис.грн. бюджетних коштів, пізніше підписав акти виконаних робіт, однак проект землеустрою розроблений не був, вказали в прокуратурі.

Аналогічні порушення було виявлено під час перевірки виконання умов договору про розробку проектно-кошторисної документації будівництва адміністративної будівлі, укладеного між НПП "Голосіївський" і Інститутом урбаністики, якому безпідставно перераховано з бюджету 110 тис.грн., йдеться у повідомленні.

Крім того, встановлено факт незаконного переказу НПП "Голосіївський" 447 тис.грн. ТОВ "Аспера Проект" на виконання умов договору про створення науково-технічної продукції з розробки "Проекту організації території Національного природного парку "Голосіївський", охорони, відновлення і рекреаційного використання його природних комплексів і об'єктів.

Кримінальна справа направлена для розслідування в прокуратуру Голосіївського району Києва.

Відзначимо, що директором Національного природного парку "Голосіївський" з вересня 2008 року по вересень 2010-го був депутат Київради, голова фракції "Кияни" Борис Дробот.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини