RU

Прокурор Києва: Пилипишин хотів втекти

17.06.2011, 13:35
Прокурор Києва: Пилипишин хотів втекти - Фото
56851b8ea19275cd7cba47bc701319b1.jpg

Прокурор Києва: Пилипишин хотів втекти

Екс-глава Шевченківського району Києва Віктор Пилипишин (на фото) намагався сховатися, тому було прийнято рішення про його затримання прямо у лікарні. Про це в інтерв'ю газеті Сегодня заявив прокурор столиці Анатолій Мельник.

"Тоді у квітні у нас була достовірна інформація, що вночі він збирався покинути лікарню і сховатися. Тому були вжиті заходи. До речі, недавно до нас зверталися громадяни іншої країни (не буду уточнювати які), вони дуже хотіли, щоб Пилипишин приїхав до них у гості. Але ми не дозволили. Нам досить прикладів Євлаха (глава земельної комісії Київради, - ред.) і Чуприни (екс-начальник главку комунальної власності, - ред.) - одного зараз повертаємо на батьківщину, другий невідомо де. Щодо Пилипишина зараз ми отримали результати двох експертиз з будівель на проспекті Перемоги, аналізуємо їх. Нам треба отримати ще декілька оригіналів інших документів", - сказав Мельник.

За його словами, Пилипишин вже вийшов із лікарні і перебуває на підписці про невиїзд, але зі слідством не співпрацює, посилаючись на статтю Конституції, згідно з якою може не давати свідчень проти себе.

Нагадаємо, 22 квітня стало відомо, що прокуратура Києва порушила кримінальну справу щодо Пилипишина. Йому пред'явлено обвинувачення у перевищенні влади і службових повноважень (ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України), які завдали общині збитків на суму понад 15 млн. грн.

Екс-керівника Шевченківського району столиці звинувачують у незаконному відчуженні нерухомого майна.

Пилипишин був викликаний у міське Управління у боротьбі з організованою злочинністю. "Я лежу у лікарні з гіпертонічною кризою вже тиждень. Зараз до мене прибули п'ятеро представників УБОЗ Києва з вимогою негайно прибути у відділення", - зазначив політик, додавши, що нікуди не збирається їхати, тому що "у них немає на це права".

Після візиту співробітників правоохоронних органів політик потрапив у реанімацію і донедавна був у лікарні під вартою.

З 25 квітня Пилипишин перебуває на підписці про невиїзд.

Детальніше про це читайте у статті "Маски-шоу у Києві: полювання на Пилипишина">>>

Віктор Пилипишин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини