RU

Прокуратура звинуватила київську владу в байдужості до дітей

10.10.2012, 15:53
Прокуратура звинуватила київську владу в байдужості до дітей - Фото
238465c1241fafd77e728574e4b14a74.jpg
Прокуратура Києва перевірила медичне забезпечення та харчування дітей в загальноосвітніх школах і дитячих садках, встановивши, що в 30 садочках та 13 школах, де навчається 20 тис. чоловік, немає ні лікарів, ні медсестер.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі відомства, прокуратура зобов'язала Київську міськадміністрацію забезпечити постійне перебування медперсоналу в навчальних закладах. "У кожній школі має бути лікар і не на 1-2 години, а протягом усього навчального дня. Чиновники звітують, що лікарі є, а насправді їх в школах не бачать ні вчителі, ні учні", - заявив прокурор Києва Анатолій Мельник.

Також прокуратура опротестувала рішення Київради, яким затверджено програму "Здоров'я людей" на п'ять наступних років - в документі не передбачається ні копійки на медперсонал в навчальних закладах.

"Важко зрозуміти, про що думали депутата Київради, які проголосували за те, щоб у школах не було лікарів. Прокуратура наполягає, щоб зміни в цю програму було внесено негайно", - підкреслив Мельник.

У прокуратурі навели приклад: у Дарницькому районі, де навчається найбільша кількість школярів (понад 30 тис.), за 49 школами закріплені лише два лікаря. Також перевіряючі звернули увагу, що в багатьох школах відсутня елементарне медичне обладнання - тонометри, гумові джгути, шини.

До дитячого харчування у прокуратури теж виникли претензії. "З року в рік прокураптура проводить перевірки щодо харчування, але порушення не зникають, а стають все серйознішими. Навіть виділені кошти на харчування не завжди використовуються для користі дітей", - сказав Мельник.

Нагадаємо, в 2011-2012 рр. прокуратура порушила шість кримінальних справ відносно посадових осіб управлінь освіти Голосіївського, Дніпровського, Печерського та Святошинського районів, які використовували 5 млн. грн., виділених на дитяче харчування, не за призначенням
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини