RU

Прокуратура оскаржує виділення землі доньці депутата Київради

14.11.2013, 13:55
Прокуратура оскаржує виділення землі доньці депутата Київради - Фото
Інна Лойфенфельд (фото - 1i.com.ua)
У прокуратурі Києва вважають, що виділення земельної ділянки 23-річній дочці депутата Київради Олександра Лойфенфельда пройшло з порушеннями і оскаржують рішення депутатів у суді.

Прокуратура Києва в своєму позові вказує, що земля була передана без проекту землеустрою, з незаконною зміною цільового використання, а саму ділянку виділили без попереднього вилучення у попереднього власника.

Відзначимо, в кінці жовтня Господарський суд Києва визнав законним виділення землі Інні Лойфенфельд і повністю відмовив у задоволенні позову прокуратури. Це рішення оскаржується в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, 28 лютого 2013 року Київська міськрада безкоштовно виділила Інні Лойфенфельд 10 соток землі в Пуща-Водиці, по вул. Курортна, 9, на території спортивно-оздоровчого комплексу Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.

На початку 2000-х комунальне підприємство почало списувати з балансу нежитлові приміщення. На місці одного з них депутат Лойфенфельд побудував котедж площею близько 500 кв.м.

У серпні 2008 року, напередодні 18-річчя дочки, він подарував їй цей будинок. Через місяць Інна Лойфенфельд звернулася до мера Леоніда Черновецького із заявою про передачу їй земельної ділянки, на якій розташований котедж. У лютому 2013 року Київська міськрада безкоштовно виділила Інні Лойфенфельд 10 соток землі.

Джерело: Перша інстанція
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини