RU

Прокуратура оскаржила відмову повернути Гостинний двір Києву

23.11.2016, 12:19
Прокуратура оскаржила відмову повернути Гостинний двір Києву - Фото
e29d63e4b107d804ade39a510bd4c3bf.jpg
Прокуратура Києва оскаржила в апеляційному порядку рішення Господарського суду Києва, який відмовив регіональному відділенню Фонду держмайна по Києву в задоволенні позову про розірвання договору оренди будівлі Гостиного двору на Контрактовій площі, яка є пам'яткою архітектури місцевого значення. Про це повідомляє  прес-служба прокуратури.

Підставою для пред'явлення позову стало невиконання орендарем своїх зобов'язань щодо збереження пам'ятки і утримання його в належному стані, чим створено загрозу його руйнування.

Рішенням Господарського суду Києва в задоволенні позову РВ ФДМУ по Києву відмовлено.

З метою захисту інтересів держави прокуратурою Києва за власною ініціативою здійснено вступ у розгляд цієї справи і внесена апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції.

Розгляд скарги відбудеться 28 листопада в Київському апеляційному господарському суді.

25 листопада 2015 року суд повернув Гостинному двору статус пам'ятки архітектури.

У вересні 2014 року комісія Київради з питань культури і туризму підтримала пропозицію про музеєфікацію Гостиного двору шляхом створення в ньому Музею історії міста Києва.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини