RU

Прокуратура опротестувала відчуження Лук'янівського ринку

04.04.2012, 13:18
Прокуратура опротестувала відчуження Лук'янівського ринку - Фото
В березні через бійку на ринку торговці не могли працювати
Столична прокуратура опротестувала рішення Шевченківської райради, згідно з яким цілісний майновий комплекс ТОВ Лук'янівський ринок відчужений на користь ТОВ Квіткова галявина.

Як повідомили в прес-службі прокуратури, йдеться про рішення Київради від 25 червня 2009 року "Про приватизацію об'єктів комунальної власності Шевченківського району міста Києва".

"Як встановила перевірка, проведена після звернення директора ТОВ Лук'янівський ринок, рішення Шевченківської райради порушує майнові права й законні інтереси територіальної громади Києва", - зазначають в прокуратурі.

Зараз правоохоронці разом з фахівцями Фонду держмайна України перевіряють законність оцінювання вартості майна ринку на момент його продажу.

Нагадаємо, силовий конфлікт між керівництвом ринку й новим власником його майна розгорівся 26 березня, коли ринок намагалися захопити, за твердженнями підприємців, представники ТОВ Квіткова галявина. Повідомлялося, що зазначена компанія викупила ринок в 2010 році за більш ніж 7 млн. грн. Київський інститут земельних відносин оцінює вартість ринку в 69,356 млн. грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини