RU

Прокуратура заборонила будівництво біля Софії Київської

17.07.2009, 15:46

Прокуратура Києва винесла розпорядження, яким вимагає терміново припинити дію дозволу на виконання будівельних робіт по вул. Олеся Гончара, 17-23 у Шевченківському районі Києва. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі народного депутата України Кирила Кулікова.

Розпорядження підлягає негайному виконанню.

Дозвіл на будівництво на цій ділянці був виданий ТОВ "Інвестиційно-будівельна група" 6 червня 2008 року для будівництва житлового комплексу з приміщеннями громадського призначення і вбудованим паркінгом.

Нагадаємо, вчорашній день ознаменувався протистоянням між забудовником ділянки по вул. Олеся Гончара, 17-23, активістами ініціативи "Збережи старий Київ" і представниками ініціативної групи мешканців прилеглих будинків. За словами активістів, забудовник використав проти них сльозоточивий газ і димові шашки.

Раніше повідомлялося, що київська влада збирається переглянути дозволи на будівництво у буферній зоні національних заповідників Софія Київська і Києво-Печерська Лавра. Мета перевірки - можливість анулювання дозволів або накладення істотних обмежень на будівництво.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини