RU

Прокуратура взялася за "Найкращий будинок" Черновецького

20.06.2011, 11:15
Прокуратура взялася за
c92289bc9c6896118d424e0ce5bdd6b9.jpg

Прокуратура взялася за "Найкращий будинок" Черновецького

Прокуратура Оболонського району столиці порушила кримінальну справу щодо директора Пансіонату для ветеранів війни і праці головного управління праці і соціального захисту Київської міської держадміністрації, який працював з КП "Найкращий будинок". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

За даними відомства, директор пансіонату звинувачується у службовій недбалості і завданні збитку місцевому бюджету на більш ніж 1,1 млн. грн. (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Справу порушено за результатами прокурорської перевірки фінансово-господарської діяльності пансіонату, який розташований у рекреаційній зоні Пущи-Водиці в Оболонському районі столиці.

Встановлено, що у пансіонаті згідно з договором з комунальним підприємством "Найкращий будинок" проживали громадяни похилого віку, які потребували сторонньої підтримки і допомоги. Відповідно до положення про пансіонат, утримання таких осіб мало б проходити за умови стовідсоткового відшкодування комунальним підприємством витрат, а це 8-11 тис. грн. на кожного постояльця, зазначили у прокуратурі.

КП "Найкращий будинок" отримував цю суму щомісяця від громадян, які перебували у пансіонаті, або від їхніх родичів. Але пансіонат за утримання кожного громадянина отримував щомісяця від комунального підприємства тільки 2,5 тис. грн., а всі інші витрати відшкодовувалися коштами міського бюджету. Прокуратура розбирається, куди пішла різниця.

Нагадаємо, рішення про створення у Києві КП "Найкращий будинок", в якому будуть проживати самотні пенсіонери, було прийнято на засіданні Київради у кінці 2008 року. Ініціатором проекту виступив мер Києва Леонід Черновецький.

За його словами, квартири залишаться у власності самотніх пенсіонерів, які переселяться у "Найкращий будинок", але буде здаватися в оренду. Зокрема планувалося здавати такі квартири в оренду за $500, а "за 100 доларів бабуся буде їсти ікру, ананаси, банани… і отримувати хороше медичне обслуговування", зазначав Черновецький.

Київрада ліквідувала КП "Найкращий будинок" 28 грудня 2010 року. На момент ліквідації підприємства у ньому було 13 осіб.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини