RU

Прокуратура взялася за кіоски у Києві

18.03.2011, 14:35

Столична прокуратура почала перевірки законності установлення кіосків у Києві, а також діяльності контролюючих органів, які видають дозвільну документацію.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, за документами прокуратури Дніпровського району столиці Головне управління контролю над благоустроєм Києва демонтувало 142 тимчасові споруди ТОВ "Воскресенський торговий центр" і повністю звільнило займану ділянку площею 1 га у зоні, що охороняється на перетині вул. Алишера Навої і бул. Перова.

У столичній прокуратурі зазначили, що у суді слухається кримінальна справа з обвинувачення директора ТОВ "Воскресенський торговий центр" у перевищенні службових повноважень, з вини якого завдано збиток державі на загальну суму понад 370 тис. грн. (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України). Крім того, заявлено позов у Господарському суді Києва про стягнення з ТОВ "Воскресенський торговий центр" збитку за самовільне знесення на ділянці зелених насаджень.

За даними відомства, у Києві нараховується понад 15 тисяч тимчасових споруд, встановлених без яких-небудь дозвільних документів або за підробними дозволами. "А це означає, що суб'єкти підприємницької діяльності не платять до бюджету столиці обов'язкові платежі на десятки мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше міська влада обіцяла, що до Євро-2012 у Києві будуть знесені усі кіоски у метро.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини