RU

Прокуратура виявила порушення на київських АЗС

16.09.2009, 12:03

Перевірка, проведена прокуратурою Києва, виявила систематичні порушення прав споживачів, які використовують картки на пальне в різних мережах АЗС столиці. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі столичної прокуратури.

"З 1 серпня було припинено відпуск палива за талонами і смарт-картками деяких столичних мереж автозаправок. Інколи їх обмінюють на скретч-картки для отримання житла, при цьому вимагаючи у клієнтів надати документи, що підтверджують факт придбання талонів і смарт-карток (для юридичних осіб - довіреність, для фізичних - паспорт). При цьому права споживачів порушуються, оскільки під час придбання талонів не було надано повну інформацію про можливості подальшої зміни умов їх використання", - вказали у відомстві.

За даними прокуратури, з 2008 року в Головне Київське міське управління у справах захисту прав споживачів надійшло 14 звернень громадян, які скаржилися на порушення їхніх прав. Однак ніякі санкції до суб'єктів господарювання не застосовувалися. У зв'язку з цим прокуратура Києва внесла у столичне управління захисту прав споживачів розпорядження з вимогою негайно перевірити, як реалізатори нафтопродуктів дотримують права споживачів при використанні карток на пальне.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини