RU

Прокуратура вимагає припинити торгівлю сигаретами в підземних переходах

10.11.2009, 10:14

Київська прокуратура оскаржила ряд ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, які були видані компаніям і приватним підприємцям з порушенням вимог чинного законодавства. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі відомства.

При цьому в прокуратурі наголосили, що відповідно до рішення Київради N929/929 від 25 грудня 2008 року роздрібна торгівля сигаретами і алкогольними напоями у павільйонах і кіосках, розташованих в підземних переходах і на станціях метрополітену, заборонена. Однак всі підприємці, в роботі яких були виявлені порушення, торгували саме в підземних переходах.

У прес-службі відомства також вказали, що документи прокурорського реагування з вимогою анулювати ліцензії направлені в регіональне управління Департаменту з контролю над виробництвом і обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Крім того, прокуратура Києва зобов'язала Департамент перевірити, як у столиці дотримуються вимог згаданого рішення Київради, і в випадку виявлення інших порушень відмінити ліцензії підприємств.

Нагадаємо, раніше депутати Київради заборонили куріння у парках, на зупинках громадського транспорту, а також в офісах столиці. Крім того, в грудні минулого року депутати міськради заборонили торгівлю тютюновими виробами в радіусі 150 м від навчальних закладів, на ринках, в павільйонах і кіосках, в підземних переходах і на станціях метро, в магазинах на території парків і зон відпочинку.

Ринок алкоголю і тютюну: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини